Hakkımızda

Asma Tavan Dünyası 2010 yılından günümüze asma tavan ürünlerinin üretimi ve ithalatı konularında hizmet vermektedir.

Sektöre yeni bir heyecanla sunduğu CNC metal asma tavan panelleri ve CNC ürünleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Bir Eskişehir firması olan ‘Asma Tavan Dünyası’ kurulduğu günden itibaren aynı heyecan, başarma arzusu, üstün kalite anlayışı ve daha iyisini sunabilme çabası ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Hızla gelişen teknoloji ve değişen piyasa talepleri üretilen malzeme çeşitliliğini ve kaliteyi arttırmış, projelendirme, pazarlama, satış ve destek çalışmaları ile bir çok projeye imza atmıştır.

CNC panel, asma tavan panelleri, taşıyıcı profiller ve diğer aksesuarların üretimi tamamen bilgisayar destekli makinelerde ve uzman tasarımcı kadrosuyla, çeşitliliğini arttırarak kaliteli bir ekip denetiminde gerçekleştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, çözümlerimiz satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak 2014 yılından bu yana ESKİŞEHİR ve tüm TÜRKİYE ‘de çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Asma Tavan sektöründe “ASMA TAVAN DÜNYASI” logosunu kalitemiz, ürün çeşitliliğimiz, ürün kapasitemiz ve müşterilerimize verdiğimiz önemle TÜRKİYE’nin her zaman en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak.

STRATEJİ

Uluslararası standartlar ile kalitesi kanıtlanmış dünya markaları ile her zaman kalite çeşitlilik ve ileri teknolojilerimizle yarışarak en yüksek düzeyde hizmet vermek insan kaynaklarına ve ileri teknolojiye ve yatırıma devam etmek.